Blog

Před dvaceti lety jsem byla na svatební cestě v Paříži. Procházeli jsme se podél břehu řeky Sieny, kterou lemovaly prodejní stánky se starožitnostmi. Mám hrozně ráda to slovo " Bleší trh " . Padla mi tu do oka titulní stránka prvního vydání módního časopisu francouzské Elle.

Jak propojit techniku seberozvoje a výtvarného umění? Vite, že pomocí základních principů tvůrčí činnosti získáte sebejistotu v dalších oblastech vašeho života ?

Milí čtenáři hlásím se z lázeňského města z hotelu na okraji Karlových Varů, z místa kde do lesa je blíž než do centra. Ozývám se v mezinárodní den diabetu 14.11 a hned se dozvite jak to spolu souvisí.

Zář 18

Pralinky

Máme sladkou novinku. 🍮 Dárkové balení VOŇAVÉ KRÁSY
S náramkem na podporu sebedůvěry 🛀 a kreativity.

Jemná, světlounce zelená barvička, taková decentní a přitom svěží. Je jako návrat ke kořenům, ze kterých vyrůstá nový život. Taková je čarovná noc plná snění, taková je síla bylin.

V této kategorii se zaměřuji na růžovou barvou. Najdete v ní hlavně dámské náramky inspirované květy růží a drobnosti v růžových odstínech.

Letní Mini náramky mě hrozně baví a nemohu je přestat vyrábět. Jsou tak jednoduché a na ruce skvěle vypadají. Jeden prostě nestačí, čím víc jich na ruce mám tím lépe vyniknou.

Inspirace pomýjivou krásou letní květeny a návod na kytičku z mačkaných korálků

Člověk míní a život mění. Přesně před rokem touhle dobou se mi změnil život. Změnil se život celé rodiny a hlavně život našeho mladšího syna.

Na výrobu náramků na paměťovém drátku nebudete potřebovat žádné zapínání ani speciální komponenty, jen kleště.

Chcete svým návštěvníkům a zákazníkům zpestřit stávající nabídku ? Vybíráte si své dodavatele pečlivě a preferujete místní značky ? Hledáte pro spolupráci nového dodavatele ?