PASTEL

01.02.2024

V pastelové kolekci jsou výrobky v jemných odstínech růžové a mátové barvy, také béžové a zlaté. Jsou v ní geometrické náušnice, klíčenky a náramky s hravými přívěsky. Na své si přijou milovnice módních a hravých doplňků.

Pastelový styl nemusí být jen pro děti. Pohrajte si s pastelovými doplňky. Jejich největší předností je jemnost.

Paleta tlumených odstínů je spojena se svěžestí, vzdušností a ženskostí. Jsou to odstíny lila, světle modrá, světle žlutá , mátová nebo broskvová a hlavně jemně růžová.  Lze je vhodně kombinovat mezi sebou, s bílou a překvapivě také s černou barvou. Tři pastelové odstíny vedle sebe v barevné škále vždy vytvoří kombinaci win-win.

Jsou nenápadné a přitom při rozptýleném rovnoměrném osvětlení se pastelové barvy zdají velmi světlé a ve stínech hodně ztmavnou.

Tlumené tóny působí příjemně, vznikají přidáním bílé barvy a proto se s ní dobře doplňují. Takže zelená se stává mentolovou, modrá přechází do nebesky modré, červená dostává odstíny růžové a fialová je spíše levandulová. Čím více bílé přidáte, tím světlejší odstín získáte. 

Pastelové doplňky jsou trendy módní dopněk, rozbijí strohost konzervativního outfitu a vnesou hravost do všedního dne. Dobře doplní i romatický styl, který krásně podtrhnou. Pastelové doplňky dodají oblečení jemnost, hravost a útulnost.