Voňavá krása

15.02.2022

Na sklonku roku 2021 vznikla kolekce tří dárkových balíčků inspirovaných podzimní přírodou pomezí Lužicko Žitavských hor s názvem Voňavá krása.

Jsou to limitované kolekce ručně vyrobených mýdel a k nim sladěná skleněná bižuterie. Dárkové balení mýdla ve třech kombinovaných přísadách a třech barevných variantách.

Dárkové balíčky mýdlo + šperk vznikly ve spolupráci s kamarádkou Veronikou z Varnsdorfu, která vyrábí úžasná domácí mýdla. 

Objednávka je možná po předchozí domluvě, kde se ujasní tvar mýdla a počet dárkových balení. Ideální je objednat s týdenním předstihem, bude tak zaručena čerstvost v požadované kvalitě. Šperky můžete vybírat hned, celý balíček není podmínkou. V nabídce mám náramky, přívěsky se skleněným srdíčkem a náhrdelníky s kytičkou, inspirované přírodou zahrad. Lužických hor, polí a zahrad.

V nabídce jsou 3 tvary mýdel. Váha se může mírni lišit

kulaté mýdlo - 70 g

oválné mýdlo - 60 g

obdélníkové mýdlo - 90 gLevandule a čokoláda

Dárkový balíček s mýdlem s levandulovou esencí a špetkou hořkého kakaa fialové srdíčko ze skla, náramek ze skleněných korálků nebo náhrdelník ve tvaru kytičky inspirovaný šedozelenou barvou listů levandule, omamnou vůní a fialovými odstíny jejích rozkvetlých květů. 

Dárkové balení pro příjemný požitek z vonné koupele. která vás pohladí na těle i na duši  


Šípek a vlašský ořech

Oboustranné pečující mýdlo z jedné strany s voňavým šípkovým olejem a jemným peelingem ze skořápek vlašských ořechů ze strany druhé.
Barvy šperků jsou inspirované červenooranžovou barvou zralých plodů šípkové růže a světle růžovou barvou jejích květů. 

Cítíte tu sladkou vůní? I listy ořešáku mají svou typickou vůni a hnědou barvu, která mě inspirovala k vytvoření náramků a náhrdelníků do těchto dárkových balíčků.  


Mandarinka a hřebíček

Dárkové balení ručně vyrobeného mýdla s příměsí oleje z hřebíčku, který má protizánětlivé účinky a svěží vůní sušené kůry mandarinky.🍊

Inspirace pro tento dárkový balíček je v podzimní tmavě hnědé barvě a kořeněné vůni hřebíčku a v jasně oranžové barvě loupaných mandarinek. Mýdlo obsahuje kousky sušené kůry z mandarinek.