TADY VARY

14.11.2022

Milí čtenáři hlásím se z lázeňského města z hotelu na okraji Karlových Varů, z místa kde do lesa je blíž než do centra. Ozývám se v mezinárodní den diabetu 14.11 a hned se dozvite jak to spolu souvisí.

Na konci října přišlo úplné babí léto.  Bylo neobvyklé telo a v centru města a na,kolonádě bylo ještě mnohem tepleji.  Z historických budov sálá teplo, lidé sbírají paprsky slunečních paprsků na venkovních trasách restaurací i kaváren. Vládne uvolněná atmosféra.  

Nová kolekce vznikla během měsíčního pobytu v lázních Mánes a je na míru vytvořená pro výletní místo kterému se říká  Diana. Jede se tam z centra lanovkou a nahoře na kopci je rozhledna, mini zoo a Motýlí dům. 

Můj pracovní stůl na Mánesu s výhledem na protější budovu s kavárnou. Celkem jsem spotřebovala asi 90 m gumičky a vyrobila 100 dětských a něco málo  přes  100 dámských náramků a 40 kytiček.

Zajímavá úvaha nad dnešním děním ve společnosti a v západním světě.  Pro někoho možná  návod, jak tuhle dobu uchytit za správný konec. Pro mně ujištění,  že jsem na správné cestě vstříc nezávislosti a svobodě.  Tím je můj  životní styl, to že dělám na prvním místě to mě bavi a peníze nebo hromady peněz a větší výkon mi nic neříká.  Já chci mit při práci klid a svoje tempo. Ráda si k tomu pustím nějakou zajímavou diskusi a tak jsem narazila na tohle;