Voňavá krása

15.02.2022

Na sklonku roku 2021 vznikla kolekce tří dárkových balíčků inspirovaných podzimní přírodou pomezí Lužicko Žitavských hor s názvem Voňavá krása.

Jsou to limitované kolekce ručně vyrobených mýdel a k nim sladěných šperků. Dárkové balení mýdel ve třech různých tvarech a vůní v třech barevných variantách


hor Google Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Šípek a vlašský ořech

Oboustranné pečující mýdlo z jedné strany s voňavým šípkovým olejem a jemným peelingem ze skořápek vlašských ořechů ze strany druhé.

Barvy šperků inspirované červenooranžovou barvou zralých plodů šípkové růže 🌹 a světle růžovou barvou jejích květů. Cítíte tu sladkou vůní? I listy ořešáku mají svou tipickou vůni a hnědou barvu, která mě inspirovala k vytvoření náramků a náhrdelníků do těchto dárkových balíčků.  

Levandule a čokoláda

Dárkový balíček s mýdlem s levandulovou esencí a špetkou hořké čokolády.

Dárkové balíčky vznikly ve spolupráci s kamarádkou Veronikou z Varnsdorfu, která vyrábí úžasná domácí mýdla.

Šperky jsou inspirované šedozelenou barvou listů levandule, její omamnou vůni a fialovými odstíny jejích květů. Pro lepší požitek z vonné koupele je v mýdlo se špetkou hořké čokolády.